Meniu

Krūtų didinimas riebalais

2017-07-24

Krūtų didinimas riebalais

Jeigu nedavė gamta, tai gali duoti chirurgas. Viena dažniausių chirurginių operacijų, kurie atliekama Lietuvoje grožio tikslais - krūtų didinimas. Jis gali būti atliekamas naudojant implantus arba riebalinį sluoksnį, kuris yra paimamas iš jūsų. Nuostabu, kadangi paimami riebalai iš vietos, kurioje galite norėti atrodyti šiek tiek lieknesnė. Tokiu atveju vienos operacijos metu galima sutvarkyti net dvi problemas!

Operacijos eiga

Operacija atliekama bendrinėje nejautroje, tad moteris visiškai nieko nejaus. Ramiai užmigs, o kai atsikels atrodys kur kas gražiau ir jos svajos virs realybe. Riebalai dažniausiai išsiurbiami iš šlaunų bei pilvo srities. Būtent šias vietas dažniausiai pasirenka moterys, kadangi ir kaupiasi didžiausias kiekis riebalų, kuriuos galima būtų panaudoti krūtinės didinimo tikslu. Išsiurbiami riebalai yra išplaunami ir perfiltruojami. Vėliau, naudojant specialius švirkštus riebalai yra suleidžiami iki krūtis ir jos didinamos pagal kiekvienos moters poreikius. Visgi, siūlome nepersistengti ir jeigu norite, kad krūtinė atrodytų natūraliai - vienas dydis virš buvusio yra geriausias pasirinkimas.

Pooperacinis periodas

Po operacijos teks palaukti šiek tiek laiko, kadangi rezultatas keisis. Dažniausiai daugiau nei mėnesį krūtines būna patinusios, tad gana sunku matyti rezultatą, kuris lydės likusį gyvenimą. Galutinė krūtinės padėtis bus tokia, kokią matysite praėjus po operacijos bent jau keliems mėnesiams. Sėkmingai prigyja apie 50 % riebalų, tad krūtinę kažkiek tikrai patobulinsite.

Operacijos rizika

Lygiai taip pat kaip krūtų didinimas implantais, taip pat ir krūtų didinimas riebalais nėra rizikingas, tačiau tam tikras reakcijas žmogus gali pajausti ir tai yra visiškai normalu. Dažniausiai organizmas gali jautriai reaguoti į anasteziją, tad nieko nepadarysite, teks pragyventi tą nemalonų jausmą. Taip pat daugelis žmonių junta laikinus patinimus ir tempimo jausmą. Dažnai sumažėjo ir spenelio jautrumas, tačiau po kiek laiko jis sėkmingai atsistato. Pooperacinis skausmas būna gana menkas, dažnai moteris paprasčiausiai jaučiasi pavargusi. Po kelių dienų gyvenimas grįžta į įprastas vėžes tik reikia kiek ilgiau luktelėti, kol bus pamatomi realūs rezultatai.

Keli faktai, kurie Jums gali būti aktualūs:

  • Krūtų didinimo operacija naudojant riebalus dažniausiai trunka nuo vienos valandos iki trijų valandų. Operacijos trukmės laiko tarpas varijuoja priklausomai nuo norimos krūtinės dydžio. Būtinai klausykite gydytojo nurodymų dėl krūtinės dydžio. Jų patirtis leidžia pasiūlyti geriausius pasirinkimus.
  • Tiek riebalų nusiurbimas, tiek jų įleidimas į krūtinę atliekamas vienos operacijos metu. Viskas atliekama etapais sistemingai.
  • Po tokios operacijos dažniausiai dieną rekomenduojama praleisti lovoje ir paskui sėkmingai galėsite grįžti į įprastą savo gyvenimo ritmą.
  • Jeigu krūtinė yra nevienoda, tokiu atveju į kiekvieną krūtį leidžiama tiek riebalų, kad būtų galima sukurti simetriškumą.

Krūtų didinimas riebalai labai geras būdas viena operacija išspręsti iškart dvi problemas!

Rašyti komentarą

Captcha