Meniu

Apgamų šalinimas: greitas, paprastas pigus. Tačiau ar reikalingas?

2018-01-22

Apgamų šalinimas: greitas, paprastas pigus. Tačiau ar reikalingas?

Apgamai tikrai nėra dažniausiai kenksmingi žmogaus organizmui. Apskritai, odos problemos ir net odos vėžys yra gana retas. Ir šiuo metu i nustatomas kur kas dažniau ne dėl pasikeitusios apgamų būklės, tačiau dėl soliariumo skleidžiamų UV spindulių, kurie ir pakenkia žmogaus odai.

Taigi, apgamų šalinimas todėl, kad jie gali būti žalingi žmogaus organizmui – tikrai nėra dažna procedūra. Ir tik chirurgas gali pasakyti, ar ji yra Jums reikalinga, ar galima sėkmingai išgyventi ir be jos.

Medicininis gydymas

Apgamų šalinimas chirurginiu būdu gali būti kelių rūšių. Šiuo metu gana paplitęs naudojant lazerius, tačiau kai kuriais atvejais yra būtinas išpjovimas. Paprasčiausiai tik tokiu atveju galima ir pavyksta pašalinti tas ląsteles, kurios tikrai yra kenksmingos žmogui. Kiekvienas atvejis yra labai individualus, būtent todėl pirmiausia reikalinga nuodugni konsultacija su specialistu, kuris įvertinęs jūsų apgamų padėtį gali pasakyti, koks šalinimas geriausias ir ar apskritai jis yra reikalingas.

Dažnu atveju rekomenduojami natūralūs būdai. Ypač tuomet, kai norisi pašalinti apgamą tik dėl estetikos. Natūralūs būdai labai dažnai sumažina apgamo spalvą, tačiau tuo pačiu visiškai nekenkia žmogui ir tuo pačiu neaktyvina pačio apgamo intensyvumo.

Natūralus gydymas ir apgamo intensyvumo mažinimas

Taigi, jeigu paprasčiausiai norite bent šiek tiek sumažinti apgamų spalvos intensyvumą – tokiu atveju galite pasinaudoti natūraliais metodais. Nereikia jokių brangių priemonių, kadangi reikalingus komponentus galima rasti savo namuose. Vienas iš jų yra ricinos aliejus. Dažniausiai su juo apgamo spalvos mažinimas bus labai lėtas, tačiau galiausiai įmanomas. Svarbiausia kiekvieną dieną apgamą valyti šiame aliejuje ir jau po gero mėnesio pamatysite, kad pats apgamas beveik nebematyti. Labai panašiai yra ir su svogūno sultimis, kurios labai dažnai pavadinamos efektyviausiu apgamų naikinimo būdu.

Bet kuriuo atveju, net ir natūraliomis priemonėmis naikinti apgamus galima tik tokiu atveju jeigu žinote, kad jie tikrai yra Jums nežalingi. Paprasčiausiai kitu atveju galite suaktyvinti ląsteles, kurios ir sukelia baisias odos ligas. Taigi, konsultacija su profesionalu reikalinga bet kuriuo atveju.

Rašyti komentarą

Captcha